Водостічні системи INES

Водостічні системи INES виробляєтся польською компанією Cellfast, офіційним представником який на території України є ми - СЕЛЛ-ФАСТ Україна.

Група компаній Cellfast заснована в 1990 році і має багатий і успішний досвід у виробництві та продажу товарів з ПВХ: шлангів для поливу, зрошувачів і інших приналежностей для догляду та облаштування садових і дачних ділянок, городів, газонів та прилеглих до будинків територій.

Також з 2004 року проводиться водостічна система BRYZA, яка за короткий термін завоювала лідируючі позиції в Україні та деяких країнах Європи. BRYZA зарекомендувала себе як надійний бренд завдяки повній стійкістю до впливу погодних умов, довговічністю кольору, широкому асортименту розмірів і колірної гамі.

З 2016 року розпочато виробництво водостічної системи INES за французькими стандартами - розмір жолоба 120 мм і труби 80 мм. Традиційно у Франції водостічні системи з ПВХ - клейові, тобто елементи склеюються між собою. Для того щоб задовольнити потреби ринку і Франції і України, нашими інженерами була придумана універсальна система, яку можна монтувати як за допомогою клею, так і гумовими ущільнювачами. Завдяки меншому діаметру, меншим розмірам елементів і відповідно меншого витраті сировини водостічна система INES виявилася дешевшою BRYZA на 20%. При цьому якість INES ідентично BRYZA, так як при виробництві використовується однакове сировину і технології.